Nus Travel
| mapa sajta |
| english | deutsch | français | 日本語 |
pretraga     
      
KOPAONIK-AUTOBUSKI I MINIBUS PREVOZ    |   Autobuske međunarodne karte za Francusku



 Autobuske karte bus grckaautobuske karte za svajcarskuWordle: autobuske karte za Grcku , Autobuske karte za Francusku
spacer

Autobuske karte možete rezervisati pozivom na tel. 064-498-3255, 062-96-38-622,
Viber/WhatsApp +381 62 96 38 622 viber ili porukom na e-mail :office@nusbg.com
INFORMACIJE I REZERVACIJE: pozivom/sms porukom na
062-96-38-622 iz inostranstva +381 62 96 38 622
(za rezervaciju je potrebno poslati Ime i Prezime putnika , datum putovanja, broj pasosai kontakt telefon)

BESPLATNA DOSTAVA NA KUĆNU ADRESU ZA ŠIRI CENTAR BEOGRADA
( minimum 2 karte )

izaberite željenu liniju

CENOVNIK AUTOBUSKE LINIJE ZA ŠVAJCARSKU

Ukinute su sve mere u Švajcarskoj
Za turističko putovanje potrebno je samo putno osiguranje.



PRVI POLAZAK 2023 ( NOVA GODINA)
IZ SRBIJE I ŠVAJCARSKE 02 JANUAR 2023

NOVEMBAR-DECEMBAR 2022 JANUAR 2023 redovan polazak po zvaničnim cenama
iz Srbije ograničen broj mesta za pojedine dane
iz Švajcarske ograničen broj mesta za pojedine dane

iz Srbije za Švajcarsku , ŠEST PUTA NEDELJNO
redovan polazak iz Švajcarske za Srbiju
utorak,sreda,četvrtak, petak,subota i nedelja

rezervisati pozivom na
tel. 064-498-3255, tel-viber 062-96-38-622

VIKEND AKCIJA 130 CHF SVE POVRATNE KARTE KOJE SE KORISTE U ISTOJ NEDELJI

VAZNO OBAVEŠTENJE I PREPORUKA-
*ZA VREME LETNJE SEZONE 2022 ILI PRED PRAZNIKE MOLIMO/PREPORUČUJEMO PUTNICIMA DA RANIJE KUPE SVOJE KARTE ZA ŠVAJCARSKU , JER SAMO KUPLJENA KARTA GARANTUJE VAŠU REZERVACIJU
(uplatu možete izvršiti i putem brze uplate u pošti PostNet uputnicom)

REDOVAN AUTOBUSKI PREVOZ IZ SRBIJE ZA ŠVAJCARSKU Optop Travel
polazi iz Srbije ( utorak,sreda,četvrtak, petak,subota i nedelja iz Srbije )
polazi iz Švajcarske ( utorak,sreda,četvrtak, petak,subota i nedelja)
iz Srbije trenutno samo preko Madjarske, Austrije , linija trentuno NE ide preko Italije za Švajcarsku
MOLIMO VAS DA NA VREME REZERVIŠETE VAŠU KARTU

NAPOMENA : Iste cene važe po kategorijama za polazak sa sledećih stanica ; Mrčajevci, Kragujevac, Topola,
Mladenovac, Kraljevo, Vrnjačka Banja, Stopanja, Kruševac, Ćićevac, Paraćin, Ćuprija, Jagodina, Markovac , Aleksinac, Niš, Prokuplje, Aleksandrovac, Boljevac, Zaječar, Negotin, Bor, Svilajnac, Despotovac, Požarevac, Petrovac na Mlavi

Rezervacija sms porukom na +381 62 96 38 622 (za rezervaciju je potrebno poslati Ime i Prezime putnika , mesto polaska /povratka , datume putovanja, broj pasosa i kontakt telefon) ili na e-mail :office@nusbg.com

Informacije o liniji su podljene na red vožnje i cenovnik

Autobuske međunarodne karte za Švajcarsku iz SRBIJE RED VOŽNJE I CENE

ČAČAK - NOVI SAD - BEOGRAD -NIŠ - KRALJEVO -VRNJAČKA BANJA- KRUŠEVAC - ĆUPRIJA

  • Polazak iz Srbije utorak,sreda,četvrtak, petak,subota i nedelja
  • Polazak iz Švajcarske utorak,sreda,četvrtak, petak,subota i nedelja
Autobus iz Srbije polazi za Švajcarsku: utorak,sreda,četvrtak, petak,subota i nedelja
Autobus iz Švajcarske za Srbiju polazi: utorak,sreda,četvrtak, petak,subota i nedelja

Red vožnje iz Srbije za Švajcarsku

UTORAK, SREDA, ČETVRTAK, PETAK , SUBOTA I NEDELJA

MESTA-GRADOVI
PETAK
UTO, SRE, ČET, SUB I NEDELJA
POLAZNE STANICE IZ SRBIJE
Bujanovac
07:30 h
14:15h
Vranje
08:00h
14:40h
Kod autobuske stanice
Leskovac
08 30h
15:40h
Autobuska stanica
Niš
08 45h
16:00h
TEMPO & Autobuska stanica
Kruševac
09:45h
16:15h
Jasički put kod kružnog toka
Aleksinac
09:00h
16:30h
Lukoil pumpa
Pojate
09:30h
17:00h
Eko pumpa kod naplatne rampe
Paraćin
10:15h
17:30h
Polet kod autoputa
Ćuprija
10:30h
18:00h
Autobuska stanica
Jagodina
10:45h
18:15h
Koral pumpa kod autoputa
Kragujevac
10:15h
17:30h
Taxi stanica preko puta bus stanice
Svetinja
08:45h
18:20h
DMB pumpa na starom putu
Topola – Kragujevac
Topola
11:15h
17:45h
DMB pumpa, kod Čavke, prema Mladenovcu
Markovac
11:00h
18:30h
CENTAR GRADA
Velika Plana
11:30h
19:00h
zatvorena pumpa preko puta MC`Donalsa posle nadvožnjaka
Požarevačka petlja(P.mlavi)
11:50h
19:20h
Knez Petrol pumpa kod naplatne rampee
Kolari
11:50h
19:20h
kod zatvorenog motela Uzelac
Mladenovac
11:15h
19:00h
Petar Drapšin, autobusko stajalište
Mali Požarevac
12:15h
19:30h
Gazprom pumpa na auto putu
BEOGRAD
13:00h
21:00h
BAS, glavna autobuska stanica, peron 39
Stara Pazova
13:15h
21:25h
naplatna rampa
Novi Sad
14:00h
22:00h
Sadović benzinska pumpa (preko puta Mega Rode)
MB Pivare
Bačka Topola
14:45h
22:45h
OMW pumpa ispred Bačke Topole
Subotica
15:00h
23:00h
Euro Petrol pumpa , Beogradska 10
Kelebija
15:15h
23:15h
Kruzni tok ispred granice
MESTO
PETAK
UTORAK, SREDA, ČETVRTAK, SUBOTA I NEDELJA
POLAZNE STANICE IZ SRBIJE PO DOGOVORU
Šabac
VREME dogovor
VREME dogovor
DOGOVOR SA VOZAČEM
Loznica
dogovor
dogovor
DOGOVOR SA VOZAČEM
Valjevo
dogovor
dogovor
DOGOVOR SA VOZAČEM
Zaječar
dogovor
dogovor
DOGOVOR SA VOZAČEM
Bor
dogovor
dogovor
NIS petrol prekoputa Idee
Negotin
dogovor
dogovor
DOGOVOR SA VOZAČEM
Boljevac
dogvor
dogvor
DOGOVOR SA VOZAČEM
Užice
dogovor
dogovor
DOGOVOR SA VOZAČEM
Požega
dogvor
dogvor
DOGOVOR SA VOZAČEM
Bajina Bašta
dogovor
dogovor
DOGOVOR SA VOZAČEM
Novi Pazar
dogovor
dogovor
SADOVIĆ PUMPA
Čačak
dogovor
dogovor
Pumpa Leonardo
Gornji Milanovac
dogovor
dogovor
DOGOVOR SA VOZAČEM
Raška
dogovor
dogovor
DOGOVOR SA VOZAČEM
Pirot
dogovor
dogovor
DOGOVOR SA VOZAČEM

Red vožnje iz Švajcarske za Srbiju

Polazi iz Švajcarske : utorak,sreda, četvrtak, petak, subota i nedelja
MESTO
VREME
Autobuska stanica
ŽENEVA
08:00h
pumpa na ulazu u Ženeveu
Lozana-Lausanne
09:00h
Lausanne, Parking Veledrom
Yverdon(Iverdon)
09:15h
BAOVA PUMPA- BAOVIS
Bern
10:00h
Neufeld Busbahnhof, STUDERSTRASSE
Luzern
11:30h
Luzern, Neuenkirch pumpa
Zug (Cug)
11:30h
pumpa Katarina (Sokar) u oba pravca
Basel (Bazel)
11:30h
Gartenstrasse autobusko stajaliste
Zürich
14:00h
BANHOF, Ausstelungstrasse5,
(glavna autobuska stanica)
St. Gallen
15:10h
Lagerstrasse, autobuska stanica kod železničke stanice
LUGANO , SION, BELINZONA , MONTRE , SARGANS, CHUR
08:00h
dogovor sa vozačem
KOBLACH
15:30h
POSLE/PRE GRANICE ŠVAJCARSKE
PIJANS
16:30h
Kod mesare
WORGL
18:30h
ENI PUMPA
SALZBURG
20:00h
ENI PUMPA PREMA LINCU-
a kada ide iz Srbije KASERNE
LINZ (Linc)
22:30h
OED bezinska pumpa
WIEN (BEČ)
23:00h
OMV PUMA 15km PRE Beča, HOTEL IBIS

CENOVNIK - PRICE LIST - PREISLISTE - LISTE DE PRIX - LISTINO PREZZI -

RELACIJA

DECA 0-12 GODINA
     
Jedan smer                      povratna

 ODRASLI

Jedan smer                   pov sa tacnim         povratna

LESKOVAC
 
NIŠ
ALEKSINAC

POJATE

KRALJEVO

ALEKSANDROVAC
VRNJAČKA BANJA

TRSTENIK

KRUŠEVAC
PARAĆIN
ĆUPRIJA
JAGODINA
KRAGUJEVAC
TOPOLA
MLADENOVAC

MARKOVAC

VELIKA PLANA

POŽAREVACKA PETLJA
KOLARI

BEOGRAD

NOVI SAD
BAČKA TOPOLA

Jedan smer


CHF

 

 

  80

Jedan smer


RSD

 

 

 10.560

povratna



CHF

 

 

 150

povratna



RSD

 

 

 19.800

Jedan smer


CHF

 

 

 110

Jedan smer


RSD

 

  

 14.520

povratna
FIKSNI
DATUM

CHF

VIKEND AKCIJA 130


170

povratna
FIKSNI
DATUM

RSD

 

 

 22.420

OTVOREN POVRATAK


CHF

 

 

 200

OTVOREN POVRATAK


RSD

 

 

 26.400

BUJANOVAC
VRANJE
ZAJEČAR
BOR
NEGOTIN
BOLJEVAC
NOVI PAZAR
ČAČAK
GORNJI MILANOVAC
RAŠKA

 

 

90

 

 

11.880

 

 

160

 

 

21.120

 

 

140

 

 

18.480

 VIKEND AKCIJA 190


230

 

 

30.360

 

 

260

 

 

34.200

ŠABAC
VALJEVO
UŽICE
POŽEGA
BAJINA BAŠTA

 

90

 

11.880

 

160

 

21.120

 

150

 

19.800

 VIKEND AKCIJA 210 

250

 

33.000

 

280

 

36.960



LOZNICA


90


11.880


160


21.120


160


21.120

VIKEND AKCIJA 230
 
270


35.640


300


39.600

DOPLATE NA CENU KARTE

SARGANS,CHUR,
LUGANO I BELINZONA

+80 CHF na redovne cene, a za povratnu
160 CHF

 

DOPLATE NA CENU KARTE

LOZANA I YVERDON +10CHF JEDAN SMER, +20CHF POVRATNA

ŽENEVA+
40 CHF jedan smer
+
80 CHF povratna  NA REDOVNE CENE

 MONTREUX, SION
+
40 CHF jedan smer + 80 CHF povratna
 NA REDOVNE CENE

SARGANS I CHUR +80 CHF NA REDOVNE CENE, POVRATNA +160CHF

BEČ 90 € jedan smer, POVRATNA 160 €
(AKO SE RADI DOVOZ + ZAVISI OD GRADA)
ostala mesta Austria 110 € jedan smer, POVRATNA kao Swiss

*VIKEND POVRATNE KARTE 130 ili 140 CHF
VAŽE ZA LESKOVAC - BERN
ZA OSTALE GRADOVE IDE DOPLATA DOVOZA

*KARTE KOJE SE NE ISKORISTE ZA FIKSNI DATUM POVRATKA PROPADAJU

1CHF-132RSD

Cenovnik važi od 01.10.2022.god
Za grupe popust po dogovoru

Besplatni Internet u autobusima , Besplatni ketering TRENUTNO NIJE DOSTUPAN
Optop Travel daruje svim putnicima besplatni ketering tokom putovanja. Putnicima je dostupna besplatna večera, doručak i desert posle obroka. Za večeru ćemo Vam poslužiti izuzetno ukusan i kvalitetan hladni sendvič, a kao desert posle večere poslasticu i voće. Za doručak Vam nudimo topli doručak i poslasticu kao desert. Usluga besplatnog keteringa je dostupna tokom cele godine i važi za sva putovanja preduzeća Optop Travel. Sigurno i udobno putovanje autobus iz Srbije do Švajcarske utorak,petak i subota ili autobus iz Švajcarske do Srbije utorkom, sredom, četvrtkom, petkom, subotom i nedeljom autobusima Optop Travel


VAZNO OBAVEŠTENJE I PREPORUKA-
*ZA VREME LETNJE SEZONE ILI PRED PRAZNIKE MOLIMO/PREPORUČUJEMO PUTNICIMA DA RANIJE KUPE SVOJE KARTE ZA ŠVAJCARSKU , JER SAMO KUPLJENA KARTA GARANTUJE VAŠU REZERVACIJU
(uplatu možete izvršiti i putem brze uplate u pošti PostNet uputnicom)

ZA VISE INFORMACIJA KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM TELEFONA 062-96-38-622 Ili na e-mail :office@nusbg.com

Pozivom na telefonski broj/sms porukom na 062-96-38-622 ili
iz inostranstva VIBER +381 62 96 38 622  možete rezervisati Vašu kartu

(za rezervaciju je potrebno poslati Ime i Prezime putnika , datum putovanja i kontakt telefon)
ili na e-mail :office@nusbg.com

 

    • Transferi u Srbiji

    • Aleksandrovac, Boljevac, Zaječar, Despotovac,

    • Bor, Negotin, Svilajnac,

    • Aleksinac, Niš, Prokuplje

    Transferi u Švajcarskoj

    Montreux, Vevey, Romont, Fribourg, Düdingen,

    Biel / Bienne, Solothurn, Deitingen, Niederbipp,

    Oensingen, Gunzgen, Olten, Sursee,

    Aarau, Lenzburg, Brugg, Windisch, Baden, Wettingen, Schaffhausen, Winterthur,

    Wädenswil, Glarus, Sargans, Buchs, Haag

Korisne informacije

Za putnike koji imaju potrebu reršavanja dokumentacije ili Vam je potrebna neka druga informacije , možete pogledati na linku ambasade Švajcrske

Švajcarska Ambasada

Formulari za vizu i informacije regulisanja boravka u Švajcarskoj

 

ZA VIŠE INFORMACIJA OKO KARATA I REZEREVACIJA KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM TELEFONA
011- 761-43-62 , 062-96-38-622
Ili na e-mail :office@nusbg.com

Pozivom na telefonski broj /sms porukom na 062-96-38-622 iz inostranstva +381 62 96 38 622 možete rezervisati Vašu kartu (za rezervaciju je potrebno poslati Ime i Prezime putnika , datum putovanja i kontakt

 

 

HILANDAR - KAKO DOĆI DO MANASTIRA?
Uputstvo za hodočasnike
 
HILANDAR Srpska Carska Lavra Manastir Hilandar se nalazi na poluostrvu Atos, koje se zove i Sveta Gora, to je jedno od tri velika poluostrva na Halkidikiju u Grčkoj. Na Svetoj Gori postoji 20 manastira, skitova i monaških naseobina, koje su organizovane. Administrativno sedište Svete Gore je u mestu Kareja na Svetoj Gori, tu se nalazi Sveštena Opština u kojoj se nalaze predstavnici (antiprosopi) svih 20 svetogorskih manastira.

 


  Kursna lista

Youth Budget Accommodation

  Vesti:

 


Copyright © 2005-2012 NUS Inc. All Rights Reserved.
All trademarks and registered trademarks appearing on the NUS  are the property of their respective owners.
For problems or assistance with this site, email us: office@nusbg.com